| Bıçak uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak hareketli | el itme |
| kesme hassasiyeti | ±0,5 mm |
| Kesme Tipi | V Çukur |
| ad | Lazer PCB / FPC Ayırıcı |
|---|---|
| renk | Özelleştirilmiş |
| Marka adı | ChuangWei |
| güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Mil | KAVO |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| PCB Malzemesi | FR4, CEM, MCPCB |
| PCB Kalınlığı | 3,0 mm |
| V-oluk Artık kalınlık hassasiyeti | ± 2mil |
|---|---|
| Çalışma platformu | Maks: 1550 mm * 630 mm |
| Kalınlık | Manuel |
| Konumlandırma Dübeli | Dia: 2MM (7PCS) |
| Bıçak kalınlığı | 2mm |
| Adı | Hassas Depaneling Router Pcb Üretim Makinesi |
|---|---|
| Menşe yeri | Çin |
| Ağırlık | 600KG |
| PCB Kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Mil | KAVO |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| programı | Öğretim Kutusu |
| PCB maksimum boyutu | 650*450mm (özelleştirilebilir) |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Mil | ÇIN |
| Bıçak tipi | Doğrusal |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-3.5mm |
| ad | PCB tekilleştirme makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 100 takım / hafta |
| Menşe yeri | Çin |
| Adı | Hassas Depaneling Router Pcb Üretim Makinesi |
|---|---|
| Menşe yeri | ÇIN |
| Ağırlık | 600KG |
| PCB Kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Mil | KAVO |
| Adı | Hassas Depaneling Router Pcb Üretim Makinesi |
|---|---|
| Menşe yeri | Çin |
| Ağırlık | 600KG |
| PCB Kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Mil | KAVO |