| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460mm / 600mm / 1200mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Türü | Otomatik Tip |
| teslim süresi | 7 iş günü içinde |
| Tahta Uzunluğu | 300~1200 mm (özel olarak yapılabilir) |
|---|---|
| Boyutlar | 2105*1662*1716mm |
| Makine Paketi boyutu | 95*85*195 CM |
| Modelin malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Güç kaynağı | 220V |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |