| PCB Malzemesi | FPC,FR4 |
|---|---|
| PCB Boyutu | 350*350mm(maks) |
| mil | KAVO |
| Boyut | 1000*1200*1533mm |
| Ağırlık | 1900kg |
| Ağırlık | 650kg |
|---|---|
| Maksimum PCB boyutu | 450*350mm |
| Güç | 220V, 4.2KW |
| Mil markası | KAVO |
| Elektrikli süpürge | Üst veya alt (isteğe bağlı) |
| Bıçak Malzemesi | Japon yüksek hızlı çelik |
|---|---|
| Ayrım Hızı | 400 mm/sn |
| Ayırma uzunluğu | sınırsız |
| Ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Yüzey Montaj Teknolojisi | SMT |
|---|---|
| Ürün adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
| Bıçak tipi | Dairesel Bıçaklar |
| özellik | Ekonomik, Özel |
| Uygulama | Kart, Baskılı Devre Kartı |
| Yükseklik ofseti | 60-110mm |
|---|---|
| Konumlandırma tekrarlanabilirliği | 0,001 mm |
| Eksen çalışma alanı (maks) | 680mm*360mm*50mm |
| Mil | 50000rpm/dak |
| Korumak | kendini/rüzgar soğutma |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Ağırlık | 600KG |
| PCB Kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Mil | Sabah Yıldızı |
| Kesme hassasiyeti | 0,1 mm |
| Ürün adı | PCB Yönlendirici Makinesi |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Mil Hızı | 60000R/M |
| Güç | 2.6KW 220V |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 3-9 takım (özelleştirilmiş) |
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Ürün garantisi | 1 yıl |
|---|---|
| kuruluş yılı | 1999 |
| Kullanımı | delme PCBA, şap tahtası |
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| sistem | LCD kontrol |