| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Kapasite Karşı fonksiyonu ile Pnömatik V-Groove Pcb Kesme Makinesi | 480mm |
|---|---|
| Boyut | 990×425×350 mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 220kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Türü | tam otomatik |
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 460mm |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve dairesel |
| Boyutlar | 1200mm X 800mm X 1500mm |
|---|---|
| fonksiyon | Otomatik |
| Kilo alır. | 700 kilo |
| Çıkış | 3T/8T/10T |
| Güç kaynağı | 220V |
| Warranty | free for one year |
|---|---|
| Spindle | KAVO |
| PCB Size | 320*320mm |
| PCB | RF1, FR4, MCPCB |
| Voltage | 110/220v 50/60Hz |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0-400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Adı | V-cut PCB Ayırıcı |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| sistem | Manuel tip |