| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Gerilim | AC 220V± %10 50Hz |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 0.6-3.5mm |
| Kesme hassasiyeti | 0,01 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Maksimum PCB boyutu | 650*500mm(Özelleştirilmiş) |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Türü | Kılavuz |
| Kesme uzunluğu | 460mm/700mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Her zaman | 3 gün içerisinde |
| PCB Tipi | V Çukur |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 0.6~3.5 |
| PCB Malzemesi | Alüminyum,FR4 |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Beyaz |
| PCB boyutu | 450*350 ((her boyutta özelleştir) |
|---|---|
| Mil | KAVO |
| Güç | 220/110V |
| Elektrikli süpürge | 3.5KW |
| Çalışma masası | 2 |
| Makina ağırlığı | 650Kgs |
|---|---|
| Pcb kalınlığı | 0.5-3.5MM |
| İşmili Hızı | 60000rpm |
| Güç kaynağı | 220Vac |
| Sertifika | CE |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| İşletim sistemi | 7 kazan |
| PCB Yükleme/Boşaltma | Kılavuz |
| Takım Değiştirme | Kılavuz |
| Mil | KAVO |
| ad | Kesilmemiş Sökücü |
|---|---|
| Uygulama | Yönlendirilmiş panolar |
| Pcb kalınlığı | maksimum 3,5 mm |
| PCB Nibbler | PCB Nibbler |
| Slayt Konturu | 2 mm |
| Garanti | 12 ay ücretsiz |
|---|---|
| Sıcaklık• PCB Kalınlığı | 0,5-3,0 mm |
| Kesim Alanı | 450*350mm |
| Yönlendirici Bit Çapı | 0.8 ~ 2.0 mm |
| Bit Değişikliği | Kılavuz |