| Adı | V-cut PCB Ayırıcı |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| sistem | Manuel tip |
| ürün | V-Cut PCB ayırıcı |
|---|---|
| Marka | Chuangwei |
| renk | Beyaz |
| Kesme Uzunluğu Maks. | 430mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Bıçak ağzı | iki doğrusal bıçak |
| Bıçak ömrü | 7-8months |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Ağırlık | 600KG |
| PCB Kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Mil | Sabah Yıldızı |
| Kesme hassasiyeti | 0,1 mm |
| Sürmek | Pnömatik |
|---|---|
| Ekipman gücü | 150w |
| Çerçeve | C tipi |
| lazer dalga boyu | 355nm |
| Makine Moddel | MT-2100-AS/ AW |
| Place of Origin | China |
|---|---|
| Weight | 600kgs |
| PCB thickness | 0.3-3.5mm |
| Spindle | Morning star |
| Cutting precision | 0.1mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Hız kesmek | 0-1000 mm / s |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Delme presi |
| Kaynağı | ÇIN |
| PCB boyutu | 220x320mm |
| Ürün ağırlığı | 150kg |
| Güç(w) | 400 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| PCB yönlendirici | eksen hassasiyeti |
| kesme hassasiyeti | 0,01 mm |
| Maksimum pcb kalınlığı | 5mm |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |