| pcb genişliği | 300mm (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sürüş Modu | Step / Servo motor (isteğe bağlı) |
| V kesim melek | >40° |
| Hız kesmek | 300-500/sn |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hızlı Çelik |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesme uzunluğu | 330 mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Makine boyutu | 420x280x400 mm |
| Ağırlık | 40/20kg |
| model | CWVC-3 |
|---|---|
| Platform uzunluğu | özelleştirilebilir |
| Bıçak malzemesi | Japonya çeliği |
| ad | PCB Depanelizer |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Kapasite Karşı fonksiyonu ile Pnömatik V-Groove Pcb Kesme Makinesi | 480mm |
|---|---|
| Boyut | 1035*345*620mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,1-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 304KG |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |