| Adı | V-Oluk Ayırma Makinesi |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Çerçeve | Katı Demir Güçlü Çerçeve |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Adı | Hareketli Yönlendirici Blade PCB Ayırıcı Makinesi PCB Ayırıcı PCB Depanelize |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| programı | Öğretim Kutusu |
| PCB maksimum boyutu | 650*450mm (özelleştirilebilir) |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Adı | Delme Depaneling |
|---|---|
| PCB Alanı (mm) | 460*320 |
| Boyut (mm) | 930*880*1230 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ağırlık (kg) | 680 |
| Ayırma uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Paketleme Detayı | Plywood kapak |
| Teslimat ayrıntıları | ödemeyi onayladıktan sonra 3 gün içinde |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Plaka formu | 1,2 / 2,4m (Opsiyon) |
| Adı | PCB yönlendirme makinesi |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 3,0 mm |
| Renk | Beyaz |
| Mil | KAVO |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Durum | Yeni |
| PCB maksimum boyutu | 650*450mm (özelleştirilebilir) |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Durum | Yeni |
| PCB maksimum boyutu | 650*450mm (özelleştirilebilir) |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB kesme hızı | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |