| sistem | Otomatik Bıçaklama Makinesi |
|---|---|
| Nakliye yolu | seçeneği (müşterilerin ihtiyacına göre) |
| MOQ | 1 set |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Delme yolu | Delme kalıbı ile PCB / FPC delme |
| Ayırma uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Paketleme Detayı | Plywood kapak |
| Teslimat ayrıntıları | ödemeyi onayladıktan sonra 3 gün içinde |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Plaka formu | 1,2 / 2,4m (Opsiyon) |
| fonksiyon | Motorlu |
|---|---|
| teslimat | Ödeme makbuzundan 1-3 gün sonra |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| MOQ | 1 set |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Adı | Hareketli Yönlendirici Blade PCB Ayırıcı Makinesi PCB Ayırıcı PCB Depanelize |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| programı | Öğretim Kutusu |
| PCB maksimum boyutu | 650*450mm (özelleştirilebilir) |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Bıçak tipi | Doğrusal Bıçaklar |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| Ayrı uzunluk | 200 mm |
| ayrı kalınlık | 0,3-3,5 mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 3-9 set (özel) |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Adı | PCB yönlendirici |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB Hızını Kes | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Kesme uzunluğu | 460mm |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Bıçak tipi | bir daire bıçağı ve bir doğrusal bıçak |
| sistem | Otomatik Tip |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| fonksiyon | Motorlu |
|---|---|
| teslimat | Ödeme makbuzundan 1-3 gün sonra |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Model | CWV-1A600 |
| Malzeme | Mermer |
|---|---|
| yüzey | ESD Boya |
| Voltaj | 110V / 220V |
| Makina ağırlığı | 1500kgs |
| Garanti | 1 yıl |