| Ödeme koşulu | T/T, paypal, kredi kartı, nakit |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3-5 gün |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Adı | pcb depanel makinesi |
| Adı | V Çukurlu PCB Ayrıcı |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| platformu | 500*270mm |
| Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Kesme uzunluğu | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| BIÇAKLAR | Doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| Kesme uzunluğu | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| BIÇAKLAR | Doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| Ayırma uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Paketleme Detayı | kontrplak kasa |
| Teslimat ayrıntıları | ödemeyi onayladıktan sonra 3 gün içinde |
| baldeler | üç set daire bıçağı |
| Tedarik Yeteneği | 80 Takım / Ay |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Adı | CE sertifikalı PCB depaneler |
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | T/T, Paypal |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3-5 gün |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Kesme uzunluğu | 720 |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| BIÇAKLAR | Doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Adı | CE sertifikalı PCB depaneler |
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | T/T, Paypal |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 7 gün |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Adı | CE sertifikalı PCB depaneler |
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | T/T, Paypal |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 7 gün |