| Maksimum PCB Boyutu | 600 * 460mm |
|---|---|
| Maksimum bileşen yüksekliği | 11mm |
| Lazer kaynağı | UV, CO2 |
| kesim hassasiyeti | ± 20 μm |
| ad | PCB Lazer Depaneling |
| Güç(w) | 10/15/18W |
|---|---|
| Çalışma alanı | 460*460mm (standart) |
| Denizcilik | FOB / EXW / DHL |
| Boyut | Özel |
| lazer markası | optodalga |
| Güç(w) | 10/15/18W |
|---|---|
| Çalışma alanı | 460*460mm (standart) |
| Denizcilik | FOB / EXW / DHL |
| Boyut | Özel |
| lazer markası | optodalga |
| Güç(w) | 10/15/18W |
|---|---|
| Çalışma alanı | 460*460mm (standart) |
| Denizcilik | FOB / EXW / DHL |
| Boyut | Özel |
| lazer markası | optodalga |
| Renk | Özel |
|---|---|
| Elektrikli süpürge | Üst veya alt (isteğe bağlı) |
| Yönlendirme biti | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 mm |
| PCB boyutu | 450*350mm |
| PCB Malzemesi | FR1, FR4, MCPCB |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Lazer | 10-17W |
| Voltaj | 110V/220V |
| makine boyutu | 1480mm*1360mm*1412mm |
| Makina ağırlığı | 1500KG |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonraki 1 gün |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| Malzeme | mermer |
|---|---|
| fonksiyon | FR4/FPC'yi Depaneling |
| Voltaj | 110V/220V |
| Makina ağırlığı | 1500KG |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Lazer | 10-17W |
| Voltaj | 110V/220V |
| makine boyutu | 1480mm*1360mm*1412mm |
| Makina ağırlığı | 1500KG |
| Boyutlar (G*D*Y) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Ağırlık | 550kg |
| Yükseklik ofseti | 60~110mm |
| Konumlandırma tekrarlanabilirliği | 0,001 mm |
| Eksen çalışma alanı (maks) | 680mm*360mm*50mm |