| Adı | PCB Depaneli |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | Nakit, T/T, paypal, kredi kartı |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Max. Maks. pcb separation length pcb ayırma uzunluğu | 330mm |
| Max. Maks. pcb separation length pcb ayırma uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Adı | PCB Depanelizer |
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | t/t, paypal, kredi kartı |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3-5 gün |
| Adı | Yarı Otomatik PCB Delme Depaneling Makinesi |
|---|---|
| Çalışma alanı | 330×220 |
| Katkı(T) | 8 |
| Boyut | 800×730×1230 |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| ad | Lazer PCB Depaneler |
|---|---|
| ağırlık | 850KGS |
| Nakliye | FOB / EXW |
| Lazer | ABD markası Optowave |
| güç | 220v 380v |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak şekli | Daire bıçağı |
| Malzeme | Japonya'dan yüksek hız çeliği ithalatı |
| Nakliye yolu | FOB / EXW (Müşterinin gereksinimlerine göre yapılır) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ticari Terim | EXW / FOB |
|---|---|
| Asgari Sipariş | 1 set |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Ayrım kalınlığı | 0,8-3,0 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak tipi | iki daire bıçağı |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak şekli | Daire bıçağı |
| Malzeme | Japonya'dan yüksek hız çeliği ithalatı |
| Nakliye yolu | FOB / EXW (Müşterinin gereksinimlerine göre yapılır) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Max. Maks. pcb separation length pcb ayırma uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Adı | PCB Depaneli |
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | Nakit, T/T, paypal, kredi kartı |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonraki 3 gün içinde |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |