| Maksimum Yönlendirme Hızı | 100 mm/sn |
|---|---|
| Rijit Fikstür | Üniversal yüksük ve anti-statik fikstür |
| en yüksek hız | 60000rpm/dak |
| panel kalınlığı | 3mm |
| Yönlendirme Aralığı | 320mm*320mm |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 7 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1200 TAKIM / YIL |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |
| Uygulama | Farklı şekil |
|---|---|
| boyut | 280x105x185 mm |
| ağırlık | 2KGS |
| Çalışma kuru hava basıncı | 0.5-0.7Mpa |
| Model numarası | CWV-LT |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| PCB'nin en fazla tekil uzunluğu | 600 mm |
| PCB ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 7 gün içinde. |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | doğrusal bıçak |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör becerisi nedeniyle |
| Bıçak ömrü | 7-8months |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve yuvarlak |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Kılavuz |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ayrı kalınlık | 0,6-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Türü | Otomatik |
| certification | CE ISO |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| Bıçak tipi | doğrusal ve yuvarlak tip |
| bıçak ömrü | Yaklaşık 1 yıl |
| Ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Ayırma uzunluğu | 460mm (özelleştirilebilir) |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460mm / 600mm / 1200mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Türü | Otomatik Tip |
| teslim süresi | 3 iş günü içinde |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460mm / 600mm / 1200mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Türü | Otomatik Tip |
| teslim süresi | 7 iş günü içinde |