| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak şekli | Daire bıçağı |
| Malzeme | Japonya'dan yüksek hız çeliği ithalatı |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Lazer Kafası | Katı hal UV lazerleri |
| Güç Oranı | 10/15W |
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| Çalışma alanı | 300*300mm |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Lazer Kafası | Katı hal UV lazerleri |
| Güç Oranı | 10/15W |
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| Çalışma alanı | 300*300mm |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| teslim süresi | Ödemeleri aldıktan sonra 3 gün |
|---|---|
| PCB Kesim Uzunluğu | 330mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Tedarik Yeteneği | 1000 takım/yıl |
| Kullanımı | PCB kartının panelini çıkarmak için kullanın, fr4.. |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Maksimum PCB Depaneling Uzunluğu | 330mm/270mm(Özel yapılabilir) |
| PCB panellerinin kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Voltaj ve Güç | 110V/220V |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi V-cut PCB Ayırıcı Otomatik PCB Depaneling |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Hız kesmek | Operatör becerisi nedeniyle |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 16 /18 adet (müşteri ihtiyacına göre yapılır) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| balde malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Model Numarası | CWVC-5 |
| Kesme uzunluğu | 460 mm (müşteri ihtiyacına göre yapılabilir) |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Bıçak tipi | bir daire bıçağı ve bir doğrusal bıçak |
| sistem | Otomatik Tip |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Kesme uzunluğu | 460 mm (müşteri ihtiyacına göre yapılabilir) |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Bıçak tipi | bir daire bıçağı ve bir doğrusal bıçak |
| sistem | Otomatik Tip |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |