| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 7 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1200 TAKIM / YIL |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| Renk | Beyaz |
| Çalışma alanı | 320 * 320mm (özelleştirilebilir) |
| güç | 220V, 4.2KW |
| Bıçak ağzı | Doğrusal |
|---|---|
| kesme kalınlığı | 0.3-3.5 |
| Hız kesmek | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Sertifika | CE ISO |
| Türü | Pnömatik |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçak sayısı | Üç set (6 parça) |
| sistem | motorlu |
| Güç | 110 / 220V |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 2 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçak sayısı | Üç set (6 parça) |
| sistem | motorlu |
| Güç | 110 / 220V |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-5 gün |
| Ödeme koşulları | T / T teslimattan önce |
| Yetenek temini | 100 / hafta |
| Menşe yeri | Dongguan |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Çalışma alanı (mm) | 640 * 640mm (Özelleştirilmiş) |
|---|---|
| çalışma basıncı (mpa) | 0,4-0,7 |
| Makine ebadı (mm) | 1400 * 1000 * 1850 mm |
| Ağırlık (kg) | 1800kg |
| Çıkış basıncı (T) | 8 |
| Maksimum Kesme Hızı | 100 mm / s |
|---|---|
| Maksimum PCB Boyutu | 322 * 322 mm |
| Güç (W) | 400W |
| Eksen hassasiyeti | 0.001 mm |
| Garanti | 1 yıl |