| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 770*510*450 |
| Ağırlık (kg) | 55 |
| Min. Sipariş (Set) | 1 |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maksimum PCB Uzunluğu | Sınırsız |
| PCB Kalınlığı | 0.8 ila 3.5 mm |
| çalışma hızı | 0 ila 400 mm/s |
| Voltaj | 200VAC |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Kesim hızı | elle kontrol |
| Model | CWV-2M |
| PCB Uzunluğu | 330mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| PCB Malzemesi | FR1, FR4, MCPCB |
| Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Güç | 220V, 4.2KW |
| Adı | Devre Kartı Yönlendiricisi |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0~400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 1.0~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Model | CWV-1M460 |
|---|---|
| PCB'nin en fazla tekil uzunluğu | 460mm |
| PCB tekilleştirme Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| PCB tekilleştirme makinesi boyutu | 787x400x436mm |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-5 gün |
| Ödeme koşulları | T / T teslimattan önce |
| Yetenek temini | 100 / hafta |
| Menşe yeri | Dongguan |