| Garanti | Bir Yıl Ücretsiz |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | sınırsız |
| Bıçak ağzı | dairesel ve doğrusal bıçaklar |
|---|---|
| Hız kesmek | Manuel kontrol |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Bıçak Malzemesi | ithal japonya yüksek hız çeliği |
| Boyut | 400*780*480mm |
| Ayırma kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | 330mm |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
| Garanti | Bir yıl ücretsiz |
| bileşen yüksekliği | 50 mm'ye kadar |
| Bıçak ağzı | iki doğrusal bıçak |
| Ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | 600 mm |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | o.3-3.5 |
| kesme kapasitesi | sınırsız |
| Bıçak malzemesi | japonya'dan lineer bıçaklar |
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Bıçak ağzı | Doğrusal |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| kesme kapasitesi | sınırsız |
| Sertifika | CE ISO |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460mm / 600mm / 1200mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Türü | Otomatik Tip |
| teslim süresi | 3 iş günü içinde |
| Karakteristik | Taşıyıcı ile |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Tedarik Yeteneği | 80 set / ay |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Karakteristik | Taşıyıcı ile |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Tedarik Yeteneği | 80 set / ay |
| kuruluş yılı | 1999 |