| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
|---|---|
| yapı | Katı demir |
| Garanti | Bir yıl ücretsiz |
| Teslim süresi | 1 gün |
| Ödeme koşulu | İLERİ TT |
| Türü | Otomatik |
|---|---|
| PCB Tipi | FR4 |
| Hız kesmek | Özel |
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 55kg |
| Garanti | 12 ay ücretsiz |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | 0-600℃ |
| Dış boyut | 520*370*600mm |
| Sıcaklık sapması | ± 2 ℃ |
| Çerçeve malzemesi | 1.5 mm demir |
| Max. Maks. pcb cutting length pcb kesme uzunluğu | 330 mm |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçakların Şekli | Daire bıçağı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Mini V-Groove Pcb Depaneling Herhangi Bir Uzunlukta PCB ve Led Panel Kesim | 110V/ 220V |
| Kesme uzunluğu | 460 /720 mm |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl bedava düşman |
| teslimat | 7 gün içinde |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak durumda |
| Bıçak ağzı | yuvarlak bıçaklar |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Panelden çıkarma kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Karakteristik | Taşıyıcı ile |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Tedarik Yeteneği | 80 set / ay |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| kesme kapasitesi | sınırsız |
| Bıçak ağzı | iki doğrusal bıçak |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maksimum PCB Uzunluğu | Sınırsız |
| çalışma hızı | 0 ila 400 mm/s |
| Makina ağırlığı | 40kg |
| Voltaj | 200VAC |