| Türü | pnömatik tip |
|---|---|
| bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Hizmet | yurtdışı hizmetini desteklemek |
| Tedarik Yeteneği | 80 set / ay |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçak sayısı | Üç set (6 parça) |
| sistem | motorlu |
| Güç | 110 / 220V |
| Plaka Kalınlığı | 0,5 mm-3,0 mm |
|---|---|
| Ekipman gücü | 100W |
| Ağırlık | yaklaşık 200kg (Dahil etme platformu) |
| Genel boyutlar | 1768×G800×Y1247(mm) |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Boyut (mm) | 420*280*400 |
| Ağırlık (kg) | 20/40 |
| Yetenek (Set) | 1000 |
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | 1 yıl |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonraki 1 gün |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / T, Paypal, Batı Birliği, L / C |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0~400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 1.0~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |