| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçak Şekli | Doğrusal bıçaklar |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hızlı Çelik |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| teslimat zamanı | 3 gün içinde (stokta) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| Sertifika | CE ISO |
| Kesme Kapasitesi | 330mm |
| Hız kesmek | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| güç | : 220V 50 / 60HZ |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| ağırlık | 115kgs |
| RPM | 4500 dev / dak |
| Min Kurşun Yüksekliği | 1.2mm |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| ayırma kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| ayırma uzunluğu | sınırsız |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak ağzı | iki doğrusal bıçak |
| Ambalaj bilgileri | Plyooden çantası |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / TL / C paypal batı birliği kredi kartı |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Makina ağırlığı | 45/30 Kg |
| Hızı En Aza İndirin | Kılavuz |
| Kalınlığı en aza indirin | 0,6-3,5 mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Bileşen Yüksekliği | 70mm |
| kesme toleransı | ±0,1 mm |
| Kanca bıçağı | Kanca kesicisi |