| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonra 7 gün |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonra 7 gün |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 gün |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak tipi | iki dairesel bıçak |
| Platform uzunluğu | 500mm standart, herhangi bir uzunluğu özelleştirebilir |
| ağırlık | 55kg |
|---|---|
| Teslim günü) | 7-15 iş günü |
| Yetenek (Set) | 1000 |
| Güç Kaynağı (V) | İsteğe bağlı |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6 ~ 3.5 |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği ithalatı |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Kesme hızı | operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Kesme uzunluğu | Limit yok |
| tip | Pnömatik |
| Kesme modu | Otomatik |
|---|---|
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 7 gün |
| Lazer Tarama Hızı | 2500mm/s |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0~400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 1.0~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| PCB genişliği | 300mm (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sürüş MODU | Adım / Servo motor (isteğe bağlı) |
| V-kesim melek | >40° |
| Hız kesmek | 300-500/s |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Warranty | Free one year |
|---|---|
| Color | White |
| Spindle | KAVO spindle |
| Power | 220V |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / T, Paypal, Batı Birliği, L / C |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |