| Kesme uzunluğu | 460mm |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| MOQ | 1 set |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Türü | Manuel tip |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan bir gün sonra |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak tipi | iki dairesel bıçak |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| Menşe yeri | ÇIN |
|---|---|
| Ağırlık | 600KG |
| PCB Kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Mil | KAVO |
| Kesme hassasiyeti | 0,1 mm |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0~400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 1.0~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0~400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 1.0~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / T, Paypal, Batı Birliği, L / C |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / T, Paypal, Batı Birliği, L / C |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesme uzunluğu | 330 mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Makine boyutu | 420x280x400 mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Hızı En Aza İndirin | Kılavuz |
| Teslimat Zamanı | 5 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 5 gün |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Boyut | 1027x400x436mm |
| Ayrı Boyut | 720mm |
| Hızınızı Azaltın | Kılavuz |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,6-3,5 mm |