| pcb genişliği | 300mm (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sürüş Modu | Step / Servo motor (isteğe bağlı) |
| V kesim melek | >40° |
| Hız kesmek | 300-500/sn |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hızlı Çelik |
| Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
|---|---|
| platformu | 500*270mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | sınırsız |
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0~400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 1.0~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Ağırlık (kg) | 55 |
| dak. Emir | 1 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / TL / C paypal batı birliği kredi kartı |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 600 |
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonra 7 gün |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonra 7 gün |
| Platform Boyutu | 500*270mm |