| Kurşun zamanı | 1 gün |
|---|---|
| Ödeme | önceden tt |
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| Bıçak | iki yuvarlak bıçak |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| Panelden çıkarma kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Panelden çıkarma hızı | İsteğe bağlı |
| kesme doğruluğu | ± 0.1 mm |
|---|---|
| Yeniden yönlendirme doğruluğu : | ± 0.01 mm |
| X、Y、Z Çalıştırma şekli | AC servo motorlar |
| Üst çökelticinin boyutu | 500×500×1000mm |
| Toz toplama yöntemi : | Daha düşük toz toplama |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Kesme uzunluğu | lunlimit |
| Sertifika | CE ISO |
| güç | 110 / 220V |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / TL / C paypal batı birliği kredi kartı |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000 TAKIM/YIL |
| Menşe yeri | ÇIN |
| mod | Otomatik |
|---|---|
| Sürat kalınlığı | 0.4mm~3.2mm |
| Boyut | 770*510*450 mm |
| Hız | Ayarlanabilir |
| Ayırıcı hızı | 0-400 |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0~400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 1.0~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Güç | 220V |
| Uygulama | FR4, Alüminyum |
| PCB Tipi | V Çukur |
| Bıçak tipi | Doğrusal |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |