| Garanti | ücretsiz bir yıl |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Mil | KAVO Mil |
| Güç | 220V |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Mil | KAVO Mil |
| Güç | 220V |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Mil | KAVO Mil |
| Güç | 220V |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |
| Bıçak ağzı | yuvarlak ve doğrusal |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Türü | Kılavuz |
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Model | CWVC-1S |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Boyut (mm) | 420*280*400 |
| Garanti (Yıl) | 1 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Ağırlık | 36kg |
|---|---|
| Kesme hızı ((mm/s) | Ayarlamak |
| Levha Kalınlığı(mm) | 0,5-3,0 |
| Bileşenler Yüksekliği ((mm) | 0-10 |
| Gerilim(v) | 110/220 |
| Türü | Kılavuz |
|---|---|
| Bıçak ağzı | doğrusal ve yuvarlak bıçaklar |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Panelden çıkarma hızı | Manuel kontrol |
| Kurşun zamanı | 1 gün |
|---|---|
| Panelden çıkarma kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
| Ödeme | önceden tt |
| Kontrol | Dokunmatik Ekran Kontrolü |
|---|---|
| Türü | Motor tahrikli |
| Garanti | bir yıl ücretsiz |
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| Garanti | 12 ay ücretsiz |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki doğrusal bıçak |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| ayırma kalınlığı | 0.3-3.5mm |