| Tip | Yönlendirme |
|---|---|
| Mil | KAVO |
| Makina ağırlığı | 600KG |
| PCB boyutu | 450*350mm |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| renk | Beyaz |
|---|---|
| Elektrikli süpürge | üst veya alt (isteğe bağlı) |
| Yönlendirme biti | 0.8 / 1.2 / 1.5 / 1.8 / 2.0 mm |
| PCB boyutu | 320 * 320 mm (standart) |
| PCB Malzemesi | FR1, FR4, MCPCB |
| Boyutlar (G*D*Y) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Ağırlık | 550kg |
| Yükseklik ofseti | 60~110mm |
| Konumlandırma tekrarlanabilirliği | 0,001 mm |
| Eksen çalışma alanı (maks) | 680mm*360mm*50mm |
| Voltaj | AC 220V ±% 10 50Hz |
|---|---|
| iğ | KAVO |
| Güç (W) | 4.2KW |
| Yönlendirme hızı | Puan başına 2s |
| PCB boyutu | 450 * 450mm (özelleştirilebilir) |
| Delme yolu | Çarpma matrosu ile yumruklama çubuğu |
|---|---|
| Delme kalıbının malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Makine Paketi boyutu | 95*85*195 CM |
| Kilo alır. | 700 kilo |
| Delme yolu | Çarpma matrosu ile yumruklama çubuğu |
|---|---|
| Delme kalıbının malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Makine Paketi boyutu | 95*85*195 CM |
| Kilo alır. | 700 kilo |
| Delme yolu | Çarpma matrosu ile yumruklama çubuğu |
|---|---|
| Delme kalıbının malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Makine Paketi boyutu | 95*85*195 CM |
| Kilo alır. | 700 kilo |
| Delme yolu | Çarpma matrosu ile yumruklama çubuğu |
|---|---|
| Delme kalıbının malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Makine Paketi boyutu | 95*85*195 CM |
| Kilo alır. | 700 kilo |
| Delme yolu | Çarpma matrosu ile yumruklama çubuğu |
|---|---|
| Delme kalıbının malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Makine Paketi boyutu | 95*85*195 CM |
| Kilo alır. | 700 kilo |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | 330 mm |
| Paket | kontrplak kasa |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Ayrım kalınlığı | 0,3-3,5 mm |