| delme yolu | delme kalıbı ile delme tahtası |
|---|---|
| Delme kalıbının malzemesi | Yüksek Hızlı Çelik |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Makine paketi boyutu | 95*85*195CM |
| kilo almak | 700 kg |
| Adı | otomatik pcb yönlendirici |
|---|---|
| Özellikler | Çift çalışma platformu ile yüksek verimlilik |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Hizmet | Deniz hizmeti üzerinden tedarik |
| Paket | Plywood kapak |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Çalışma alanı | 320*320mm |
|---|---|
| Masa | 2 |
| Garanti | Bir yıl |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Çalışma alanı | 320*320mm |
|---|---|
| Masa | 2 |
| Garanti | Bir yıl |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Modellerin malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Ayırma yolu | delme |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Modellerin malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Ayırma yolu | delme |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Kesme uzunluğu | 450mm |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak şekli | Doğrusal Bıçaklar |
| Türü | pnömatik tip |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Max. Maks. PCB depanelization length PCB depanelizasyon uzunluğu | 460mm |
| PCB depanelizasyon Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| PCB depanelizasyon hız kontrolü | elle |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Max. Maks. PCB depanelization length PCB depanelizasyon uzunluğu | 460mm |
| PCB depanelizasyon Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| PCB depanelizer makine ağırlığı | 30kg |
| PCB depanelizer makine boyutu | 787x400x436mm |