| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | Dairesel bıçaklar |
| kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | Operatör Becerisi Nedeniyle |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| PCB genişliği | 300mm (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sürüş MODU | Adım / Servo motor (isteğe bağlı) |
| V-kesim melek | >40° |
| Hız kesmek | 300-500/s |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| PCB genişliği | 300mm (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sürüş MODU | Adım / Servo motor (isteğe bağlı) |
| V-kesim melek | >40° |
| Hız kesmek | 300-500/s |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 330mm |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| Türü | Pnömatik |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Panelden çıkarma kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 330mm |
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 460mm (özelleştir) |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| PCB genişliği | 300mm (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sürüş MODU | Adım / Servo motor (isteğe bağlı) |
| V-kesim melek | >40° |
| Hız kesmek | 300-500/s |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| PCB genişliği | 300mm (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sürüş MODU | Adım / Servo motor (isteğe bağlı) |
| V-kesim melek | >40° |
| Hız kesmek | 300-500/s |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Mil | KAVO Mil |
| Güç | 220V |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |