| Renk | Beyaz |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 0,4-6 mm |
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| PCB boyutu | 350*350mm(maks.) |
| Mil | KAVO |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Teslimat Zamanı | 5-7 iş günü |
| kesme hassasiyeti | 0,01 mm |
| Mil | 50000 rpm/dakika |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| ağırlık | 600kgs |
| Pcb kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| iğ | Almanya KAVO |
| kesim hassasiyeti | 0.1mm |
| renk | Beyaz |
|---|---|
| Pcb kalınlığı | 0.4-6mm |
| iğ | KAVO |
| boyut | 1000 x 1200 * 1533mm |
| ağırlık | 1900kgs |
| Makina ağırlığı | 650Kgs |
|---|---|
| Pcb kalınlığı | 0.6-3.0mm |
| güç | 220 / 110V |
| PCB Malzemesi | FR1, FR4, MCPCB |
| iğ | KAVO |
| V-oluk Artık kalınlık hassasiyeti | ± 2mil |
|---|---|
| Çalışma platformu | Maks: 1550 mm * 630 mm |
| Kalınlık | Manuel |
| Konumlandırma Dübeli | Dia: 2MM (7PCS) |
| Bıçak kalınlığı | 2mm |
| Türü | tam otomatik |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Hız kesmek | 100/200/300/500 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Sensör | IR kızılötesi sensörü |
| Adı | PCB Tasarım Yönlendirici CNC Gravür Makinesi |
|---|---|
| Menşe yeri | Çin |
| Ağırlık | 600KG |
| PCB Kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Mil | KAVO |
| Delme yolu | Çarpma matrosu ile yumruklama çubuğu |
|---|---|
| Delme kalıbının malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Makine Paketi boyutu | 95*85*195 CM |
| Kilo alır. | 700 kilo |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Çalışma masası | 2 |
| kesme hassasiyeti | 0,10 mm |
| Güç | 220V |