| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Kesme genişliği | Sınırsız |
| MOQ | 1 set |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 7 gün |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 3-9 set (özel) |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 3-9 set (özel) |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 3-9 set (özel) |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Mil motor hızı | 50000r / M |
|---|---|
| Yükleme ve boşaltma yolu | Manuel |
| çözüm | ± 0.01mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Çalışma alanı | 680 mm * 360 mm * 50 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Nakliye yolu | seçenek |
| sistem | motorlu |
| Güç | 110 / 220V |
| renk | Beyaz |
|---|---|
| PCB boyutu | 320 * 320 mm (standart) |
| Garanti | Bir yıl |
| iğ | KAVO |
| hız | 60000rpm |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | doğrusal bıçak |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör becerisi nedeniyle |
| Bıçak ömrü | 7-8months |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | Sınırsız |
| Paketleme Detayı | Plywood kapak |
| Teslimat ayrıntıları | ödemeyi onayladıktan sonra 3 gün içinde |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | Sınırsız |
| Paketleme Detayı | Plywood kapak |
| Teslimat ayrıntıları | ödemeyi onayladıktan sonra 3 gün içinde |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |