| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Çalışma alanı | 320*320mm |
|---|---|
| Masa | 2 |
| Garanti | Bir yıl |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Çalışma alanı | 320*320mm |
|---|---|
| Masa | 2 |
| Garanti | Bir yıl |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Çalışma alanı | 320*320mm |
|---|---|
| Masa | 2 |
| Garanti | Bir yıl |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Güç | 110v veya 220v |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | PCB Panoları |
| PCB Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Paket | ahşap |
| Ürün Adı | PCB yönlendirici |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Mil Hızı | 60000R/M |
| Fikstür | Özel |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| Makine boyutu | 40*40*34 cm |
| Platform Boyutu | 150*27*20cm |
| En Uzun Minimize | Limit yok |
| Hızınızı Azaltın | 0-400 mm/sn |
| Çalışma alanı | 320*320mm |
|---|---|
| Masa | 2 |
| Garanti | Bir yıl |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Çalışma alanı | 320*320mm |
|---|---|
| Masa | 2 |
| Garanti | Bir yıl |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Asgari Sipariş | 1 Takım |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Standart Çalışma Alanı | 320 * 320 mm (özelleştirilebilir) |
| Pcb kalınlığı | 0.6-3.0mm |
| Güç kaynağı | 220V |