| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | 200 mm |
| Paket | kontrplak kasa |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Ayrım kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kasa ilk dikkate alınacak |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000 TAKIM/YIL |
| Menşe yeri | ÇIN |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| PCB boyutu | 320*320mm(standart) |
| Adı | PCB yönlendirici makinesi |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak durumda |
| V-oluk Artık kalınlık hassasiyeti | ± 2mil |
|---|---|
| Çalışma platformu | Maks: 1550 mm * 630 mm |
| Kalınlık | Manuel |
| Konumlandırma Dübeli | Dia: 2MM (7PCS) |
| Bıçak kalınlığı | 2mm |
| Max . Maks. cutting length Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| sistem | Motorlu pcb ayırma |
| Nakliye yolu | FOB / EXW (müşterinin ihtiyacına göre yapılır) |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Shpping yolu | FOB / EXW |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| kullanım | Fr4, PCBA, led alum board, vb kesme |
| sistem | Otomatik tip |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Özellikleri | iki çalışma alanı ile |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Maksimum kesme uzunluğu | sınırsız |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110 / 220V |
| Uygulama | Farklı kalınlıktaki FR4 / Alüminyum Levha'nın kaldırılması |
| Teslimat süresi | 1-3 GÜN |
| Avantage | Kolay kullanım, bileşeni iyi koruyun |
| Boyut | 620X270X320mm |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 40kg |
| PCB depaneling | PCB depaneling |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 330mm |
| Garanti | 12 ay ücretsiz |
|---|---|
| Sıcaklık• PCB Kalınlığı | 0,5-3,0 mm |
| Kesim Alanı | 450*350mm |
| Yönlendirici Bit Çapı | 0.8 ~ 2.0 mm |
| Bit Değişikliği | Kılavuz |