| yaşam döngüsü | 200000 kez |
|---|---|
| Renk | mavi/ siyah/ gri |
| Şart | Yeni |
| Standart ÇalışmaSıcaklık | 260 |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı(C) | 350 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| Ağırlık (kg) | 55 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Garanti (Yıl) | 1 |
| Model | SMTfly-1M |
|---|---|
| Ağırlık (kg) | 55 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kasa ilk dikkate alınacak |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000 TAKIM/YIL |
| Menşe yeri | ÇIN |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kasa ilk dikkate alınacak |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000 TAKIM/YIL |
| Menşe yeri | ÇIN |
| Güç (W) | 400 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| PCB Yönlendirici | Eksen hassasiyeti |
| Kesim Hassasiyeti | 0.01mm |
| Maksimum pcb kalınlığı | 5mm |
| Adı | Lazer PCB Ayırıcı |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| model | CW-F01-S |
|---|---|
| iğ | KAVO |
| İşmili Hızı | 60000rpm |
| Güç kaynağı | 220Vac |
| Makina ağırlığı | 650Kgs |
| Renk | beyaz |
|---|---|
| Lazer Gücü | 12/15W (isteğe bağlı) |
| Tip | UV |
| çalışma boyutu | 460*460 mm |
| boyut | 1480mm*1360mm *1412mm |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 600 |
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |