| Kesme genişliği | sınırsız |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| LCD | parça sayacı kapasitesi ile |
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| MOQ | 1 set |
| sistem | el itme |
| Hız kesmek | Kılavuz |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| PCB Malzemesi | FR4, MCPCB |
| Kesme hassasiyeti | 0,01 mm |
| Çalışma alanı | 320*320mm, özelleştirilebilir |
| mil | Sabah Yıldızı |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Ağırlık (kg) | 55 |
| dak. Emir | 1 |
| Ürün Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Marka adı | ChuangWei |
| Durum | Yeni |
| PCB maksimum boyutu | 650*450mm (özelleştirilebilir) |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| PCB Malzemesi | FPC,FR4 |
|---|---|
| PCB Boyutu | 350*350mm(maks) |
| mil | KAVO |
| Boyut | 1000*1200*1533mm |
| Ağırlık | 1900kg |
| renk | Beyaz |
|---|---|
| Pcb kalınlığı | 0.4-6mm |
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| PCB boyutu | 350 * 350 mm (maksimum) |
| ağırlık | 1900kgs |
| Makina ağırlığı | 650Kgs |
|---|---|
| Pcb kalınlığı | 0.6-3.0mm |
| güç | 220 / 110V |
| PCB Malzemesi | FR1, FR4, MCPCB |
| iğ | KAVO |
| Voltaj | AC 220V ±% 10 50Hz |
|---|---|
| iğ | KAVO |
| Güç (W) | 4.2KW |
| Yönlendirme hızı | Puan başına 2s |
| PCB boyutu | 450 * 450mm (özelleştirilebilir) |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 0,4-6 mm |
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| PCB boyutu | 350*350mm(maks.) |
| Mil | KAVO |