| kesme doğruluğu | ± 0.1 mm |
|---|---|
| Yeniden yönlendirme doğruluğu : | ± 0.01 mm |
| X、Y、Z Çalıştırma şekli | AC servo motorlar |
| Üst çökelticinin boyutu | 500×500×1000mm |
| Toz toplama yöntemi : | Daha düşük toz toplama |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonraki 1 gün |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| Kalınlığı | - 3,5 mm. |
| Adı | Manuel PCB Ayırıcı |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| PCB boyutu | 320*320mm(standart) |
| Kesme hassasiyeti | 0,01 mm |
| İşletim sistemi | 7 kazan |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| PCB boyutu | 450*350 ((her boyutta özelleştir) |
|---|---|
| Mil | KAVO |
| Güç | 220/110V |
| Elektrikli süpürge | 3.5KW |
| Çalışma masası | 2 |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Malzeme | yüksek hız çeliği |
| Kullanmak | kesme Fr4, PCBA, led şap tahtası, vb |
| sistem | otomatik tip |
| Garanti | 12 ay ücretsiz |
|---|---|
| Sıcaklık• PCB Kalınlığı | 0,5-3,0 mm |
| Kesim Alanı | 450*350mm |
| Yönlendirici Bit Çapı | 0.8 ~ 2.0 mm |
| Bit Değişikliği | Kılavuz |
| Input voltage | 110/220 v |
|---|---|
| Routing speed | 200-480°C |
| Frequency | 50-60 HZ |
| Melting Capacity | 2.2 kg |
| Rated Power | 300W |
| Gerilim | AC 220V± %10 50Hz |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 0.6-3.5mm |
| Kesme hassasiyeti | 0,01 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Maksimum PCB boyutu | 650*500mm(Özelleştirilmiş) |