| Delme yolu | Çarpma matrosu ile yumruklama çubuğu |
|---|---|
| Çakma matris malzemesi | Hızlı çelik |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Makine Paketi boyutu | 95*85*195 CM |
| Kilo alır. | 700 kilo |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak şekli | Daire bıçağı |
| Malzeme | Japonya'dan yüksek hız çeliği ithalatı |
| Nakliye yolu | FOB / EXW (Müşterinin gereksinimlerine göre yapılır) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak şekli | Daire bıçağı |
| Malzeme | Japonya'dan yüksek hız çeliği ithalatı |
| Nakliye yolu | FOB / EXW (Müşterinin gereksinimlerine göre yapılır) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Operating System | Windows7 |
|---|---|
| Human-Computer Operation and Data Storage | Industrial computer |
| Laser | 10-17W |
| Material | Stainless Steel |
| Processed Product Size | 330*330mm/330*670 |
| Bıçak uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak hareketli | el itme |
| kesme hassasiyeti | ±0,5 mm |
| Kesme Tipi | V Çukur |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| Aksesuarlar | LT Bıçakları |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,03 mm |
| Bıçak Açısı | özelleştirilmiş |
| bıçak çapı | 125mm |
| Pano Türü | V Çukur |
| Aksesuarlar | LT Bıçakları |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,03 mm |
| Bıçak Açısı | özelleştirilmiş |
| bıçak çapı | 125mm |
| Pano Türü | V Çukur |