| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| PCB Malzemesi | FR1, FR4, MCPCB |
| Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Güç | 220V, 4.2KW |
| Adı | Devre Kartı Yönlendiricisi |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak şekli | Daire bıçağı |
| Malzeme | Japonya'dan yüksek hız çeliği ithalatı |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Adı | PCB Sökme Makinesi |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| MOQ | 1 set |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Adı | Manuel pcb depanel |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Ürün Adı | pcb delme makinesi |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak şekli | Daire bıçağı |
| Malzeme | Japonya'dan yüksek hız çeliği ithalatı |
| Nakliye yolu | FOB / EXW (Müşterinin gereksinimlerine göre yapılır) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak şekli | Daire bıçağı |
| Malzeme | Japonya'dan yüksek hız çeliği ithalatı |
| Nakliye yolu | FOB / EXW (Müşterinin gereksinimlerine göre yapılır) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak şekli | Daire bıçağı |
| Malzeme | Japonya'dan yüksek hız çeliği ithalatı |
| Nakliye yolu | FOB / EXW (Müşterinin gereksinimlerine göre yapılır) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak şekli | Daire bıçağı |
| Malzeme | Japonya'dan yüksek hız çeliği ithalatı |
| Nakliye yolu | FOB / EXW (Müşterinin gereksinimlerine göre yapılır) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Maksimum PCB boyutu | 600*460mm |
|---|---|
| Güç kaynağı | 230 VAC, 50-60 Hz, 3 kVA |
| Lazer Dalga Boyu | 355nm |
| Kalite | Yüksek rütbe, yüksek makam |
| Garanti | 1 yıl boyunca ücretsiz |