| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0~400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 1.0~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Bileşen Yüksekliği | 70mm |
| kesme toleransı | ±0,1 mm |
| Kanca bıçağı | Kanca kesicisi |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| tip | Lazer Kesim |
|---|---|
| Lazer gücü | 10W |
| renk | Beyaz |
| Garanti | 1 yıl |
| avantaj | denizaşırı kurulum ve eğitim mevcuttur |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Paketleme Detayı | kontrplak kasa |
| Teslimat ayrıntıları | ödemeyi onayladıktan sonra 3 gün içinde |
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| Tedarik Yeteneği | 80 set/ay |
| Pcb kalınlığı | 0.4-6mm |
|---|---|
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| PCB boyutu | 350 * 350 mm (maksimum) |
| boyut | 1000 x 1200 * 1533mm |
| ağırlık | 1900kgs |