| Garanti | 12 ay ücretsiz |
|---|---|
| Sıcaklık• PCB Kalınlığı | 0,5-3,0 mm |
| Kesim Alanı | 450*350mm |
| Yönlendirici Bit Çapı | 0.8 ~ 2.0 mm |
| Bit Değişikliği | Kılavuz |
| Mil motor hızı | 50000r / M |
|---|---|
| Yükleme ve boşaltma yolu | Manuel |
| çözüm | ± 0.01mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Çalışma alanı | 680 mm * 360 mm * 50 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak tipi | iki daire bıçağı |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
| Hava kompresörü | 5-7 kg |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | 20±2 °C |
| Kılıcın ömrü | 6-12 Ay |
| PCB boyutu | 330mm |
| mod | Otomatik |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| PCB kalınlığı | 0,4-6 mm |
| PCB Boyutu | 350*350mm(maks) |
| mil | KAVO |
| Boy | 1000*1200*1533mm |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| sistem | El ile çalıştırılır |
| Kesme uzunluğu | 460 / 700 mm |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| İsim | Lazer PCB Depanelizer/ Lazer Depaneling Makinesi |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| İşletim sistemi | Pencere 7 |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Kesme genişliği | Sınırsız |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| LCD | Parça sayaç kapasitesi ile |
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Kesme genişliği | Sınırsız |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| LCD | Parça sayaç kapasitesi ile |
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |