| Adı | PCB yönlendirme makinesi |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 3,0 mm |
| Renk | Beyaz |
| Mil | KAVO |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Bıçak tipi | Doğrusal |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-3.5mm |
| ad | PCB tekilleştirme makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Elektrikli süpürge | - Evet. |
| Yönlendirme bit kontrolü | - Evet. |
| Güç | 220V, 4.2KW |
| Ağırlık | 650kg |
| Adı | PCB yönlendirme makinesi |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 3,0 mm |
| Renk | Beyaz |
| Mil | KAVO |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Adı | PCB yönlendirme makinesi |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 3,0 mm |
| Renk | Beyaz |
| Mil | KAVO |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Adı | Lazer PCB Ayırıcı |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| ad | PCB Lazer Kesim Makinesi |
|---|---|
| renk | Özelleştirilmiş |
| Marka adı | ChuangWei |
| güç | AC220V |
| Lazer | 355nm |
| PCB | FR1, FR4, CEM |
|---|---|
| Kalınlık | 0.5-3.5MM |
| güç | 220V, 4.2KW |
| Makina ağırlığı | 600kgs |
| iğ | KAVO |
| renk | beyaz |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 0,4-6 mm |
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| PCB Boyutu | 350*350mm(maks) |
| Boyut | 1000*1200*1533mm |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Hız kesmek | Operatör yetenek seviyesi nedeniyle |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |