| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| Malzeme | PCB, FPC, Metal Levha |
|---|---|
| sürücü | Pnömatik olarak |
| Ürün adı | PCB ayrı |
| Bıçak tipi | Dairesel Bıçaklar, SKH-9 |
| Özellikleri | Özelleştirilmiş |
| onay | CE ISO |
|---|---|
| platformu | 1,2m 2,4m çelik |
| Kullanımı | PCB Kesme |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| çalışma yolu | Testere bıçağı / freze bıçağı |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonraki 1 gün |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Paket | kontrplak kasa |
| teslim süresi | 3 gün içerisinde |
| Tedarik Yeteneği | 80 takım/ay |
| İsim | PCB V-cut Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| PCB kesme uzunluğu | 270 |
| kesme kalınlığı | 0,3~3,5 |
| Boyut | 570*210*400 |
| Ağırlık | 130kg |
| Model | SMTfly-1SJ |
|---|---|
| platformu | Özel |
| fonksiyon | Uzun yumuşak PCB plakaları |
| Garanti | Bir yıl |
| Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| renk | Beyaz |
|---|---|
| Sürme | Motor |
| Kesme uzunluğu | 1.2m |
| PCB Malzemesi | FR4, CEM-1 |
| Pcb kalınlığı | 0.6-3.5mm |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0-400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ürün garantisi | 1 yıl |
|---|---|
| kuruluş yılı | 1999 |
| Kullanımı | delme PCBA, şap tahtası |
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| sistem | LCD kontrol |
| Ürün garantisi | 1 yıl |
|---|---|
| kuruluş yılı | 1999 |
| Kullanımı | delme PCBA, şap tahtası |
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| sistem | LCD kontrol |