| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Kesme uzunluğu | 270mm |
| Güç | 110/220V |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonra 7 gün |
| Güç | 220/110V |
|---|---|
| PCB Malzemesi | FR1, FR4, CEM, MCPCB |
| Kesme uzunluğu | 460mm |
| Adı | pcb depaneler |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Kesme genişliği | Sınırsız |
| MOQ | 1 set |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 7 gün |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Adı | Manuel PCB Ayırıcı |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
|---|---|
| Kesme Kapasitesi | Maksimum 460 mm |
| Emniyet | Sensör Koruması |
| Adı | PCB Devre Kartının Panelinin Çıkarılması |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Adı | Otomatik pcb ayırıcı |
|---|---|
| Avantaj | Ağaçlarımız olmadan pcb'yi delmek |
| Karakteristik | Modele göre ayırma pcb / fpc |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Katkıda bulunmak | 8t - 30t |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |