| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Bıçak ağzı | iki doğrusal bıçak |
| Bıçak ömrü | 7-8months |
| teslim süresi | 3 gün içerisinde |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Tedarik Yeteneği | 80 Takım/Ay |
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| teslim süresi | 3 gün içerisinde |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Tedarik Yeteneği | 80 Takım/Ay |
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |