| Model | CWPL |
|---|---|
| PCB Alanı (mm) | 460*320 |
| Katkıda Bulun (Ton) | 8 |
| Boyut (mm) | 930*880*1230 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 600 |
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Uygulama | FPC,FR4 Panoları |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,1-1,0 mm |
| Güç | 220v veya 110v |
| Ağırlık | 680kg |
| Renk | Beyaz |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödeme makbuzundan 7 gün sonra |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0~400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 1.0~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonraki 1 gün |
| platformu | 500*270mm |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |