| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kasa ilk dikkate alınacak |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000 TAKIM/YIL |
| Menşe yeri | ÇIN |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460mm / 600mm / 1200mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Türü | Otomatik Tip |
| teslim süresi | 3 iş günü içinde |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460mm / 600mm / 1200mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Türü | Otomatik Tip |
| teslim süresi | 7 iş günü içinde |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Türü | Motorlu Sürüş |
| Bıçak sayısı | 6 parça |
| Makina ağırlığı | 45kg |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Bıçak uzunluğu | 480mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Plywood kapak |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Manuel tip |
| Bıçak şekli | dairesel bıçaklar |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Teslim süresi | Ödeme makbuzundan 1 gün sonra |
| Platform boyutu | 500 * 270 mm |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | Sınırsız |
| Ayrım kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Garantör | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Bıçak uzunluğu | 450mm |
| Adı | PCB depaneling |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak durumda |
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 7 gün |
| Malzeme | PCB, FPC, LED |
|---|---|
| Bıçak tipi | Dairesel Bıçaklar, SKH-9 |
| sürücü | Pnömatik olarak |
| Ürün adı | PCB ayırıcılar |
| özellik | El Koruması, Özelleştirilmiş |