| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Bıçak uzunluğu | 480mm |
| Adı | PCB Ayırıcı |
| Ağırlık | 280kg |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak durumda |
| Adı | Otomatik Pcb Delme Makinesi |
|---|---|
| Avantaj | ağaçsız pcb delme |
| Karakteristik | Modele göre ayırma pcb / fpc |
| Kurmak | 1999 |
| Katkıda bulunmak | 8t - 30t |
| Adı | Otomatik Pcb Delme Makinesi |
|---|---|
| Avantaj | ağaçsız pcb delme |
| Karakteristik | Modele göre ayırma pcb / fpc |
| Kurmak | 1999 |
| Katkıda bulunmak | 8t - 30t |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Konveyör Uzunluğu (mm) | 1540 |
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Güç | 110/220V |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Hız kesmek | Operatör yetenek seviyesi nedeniyle |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Lazer Kafası | Katı hal UV lazerleri |
| Güç Oranı | 10/15W |
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| Çalışma alanı | 300*300mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Panelden çıkarma kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 330mm |
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| garanti | Bir yıl |
| Maksimum uzunluk | 330mm |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
| Boyut | 620X270X320mm |