| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Depaneling kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Depaneling uzunluğu | 330mm |
| Bıçak ağzı | doğrusal bıçak |
| tip | Pnömatik |
| Ayırma uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Paket | kontrplak kasa |
| teslim süresi | 3 gün içerisinde |
| ürün tedarik yeteneği | 1000 takım / yıl |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Model | CWVC-1S |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Boyut (mm) | 420*280*400 |
| Garanti (Yıl) | 1 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 600 |
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Model | CWPE |
|---|---|
| PCB Alanı (mm) | 330*220 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Depresyon (Pa) | 0,45~0,7 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonraki 1 gün |
|---|---|
| Garanti | Bir Yıl Ücretsiz |
| platformu | 500*270mm |
| PCB Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| PCB Uzunluğu | sınırsız |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Kalınlık kapasitesi | 1.0-3.0MM |
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
| Uygulama | FPC |
|---|---|
| Güç | 110/220V |
| Ölmek | değiştirilebilir |
| Katkıda bulunmak | Özel |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |