| avantaj | farklı kalınlıkta PCB / Alüminyum levha |
|---|---|
| Maksimum PCB Uzunluğu | sınırsız |
| teslim | 7-15 iş günü |
| Uygulama | FR4, Alüminyum |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| ad | pnömatik pcb ayırıcı |
|---|---|
| renk | Beyaz |
| PCB Malzemesi | MCPCB |
| Pcb kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Garanti | 1 yıl |
| çalışma etkisi | Yüksek |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Avantaj | Sayaç işlevi |
| PCB Ayırıcı | PCB Ayırıcı |
| Kesme Kapasitesi | 41mm |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Konveyör Uzunluğu (mm) | 1540 |
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve yuvarlak bıçaklar |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 460mm (özelleştir) |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Kesme modu | Otomatik |
|---|---|
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 7 gün |
| Lazer Tarama Hızı | 2500mm/s |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Teslimat (Gün) | 1 |
| Yetenek (Set) | 1000 |
| PCB Alanı (mm) | 330*220 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0~400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 1.0~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |