| Teslim süresi | 1 Gün Ödeme Sonrası |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
| paket | Kontrplak kutu |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Menşei | Çin |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonraki 1 gün |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| Kalınlığı | - 3,5 mm. |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonraki 1 gün |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| Kalınlığı | - 3,5 mm. |
| Ürün garantisi | 1 yıl |
|---|---|
| kuruluş yılı | 1999 |
| Kullanımı | delme PCBA, şap tahtası |
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| sistem | LCD kontrol |
| Kurşun zamanı | 1 gün |
|---|---|
| Panelden çıkarma kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
| Ödeme | önceden tt |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonraki 1 gün |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| Boyutlar | 1200mm X 800mm X 1500mm |
|---|---|
| fonksiyon | Otomatik |
| Kilo alır. | 700 kilo |
| Çıkış | 3T/8T/10T |
| Güç kaynağı | 220V |
| ad | PCB V-kesim Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| PCB Kesme Uzunluğu (mm) | sınırsız |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.3 ~ 3.5 |
| Ağırlık (kg) | 185 |
| Boyut (mm) | 780 * 500 * 620 |