| Adı | Hareketli Bıçak Tipi PCB Ayırıcı Makinesi PCB Ayırıcı PCB Depanelizer |
|---|---|
| Kesme Kapasitesi | Maksimum 460 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Emniyet | Sensör Koruması |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Ölmek | özelleştirmek |
| Türü | Pnömatik |
| Uygulama | Elektronik, cep telefonları, bilgisayarlar, PCB, FPC için |
| sistem | Otomatik Bıçaklama Makinesi |
|---|---|
| Nakliye yolu | seçeneği (müşterilerin ihtiyacına göre) |
| MOQ | 1 set |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Delme yolu | Delme kalıbı ile PCB / FPC delme |
| dalga boyu | 355um |
|---|---|
| Süper | Düşük güç tüketimi |
| Lazer | 12/15/17W |
| lazer markası | opto dalga |
| Güç | 220V 380V |
| İsim | Yarı Otomatik PCB Delme depaneling Makinesi |
|---|---|
| Çalışma alanı | 330×220 |
| Katkıda Bulun(T) | 8 |
| Boy | 800×730×1230 |
| Garanti | Ücretsiz bir yıl |
| Maksimum PCB Boyutu | 460 * 460 mm (standart) |
|---|---|
| Lazer | Katı Hal UV Lazer |
| Lazer markası | Optowave |
| kesim hassasiyeti | ± 20 μm |
| ad | Lazer Depanelleme Sistemi |
| Adı | Yarı Otomatik PCB Delme Depaneling Makinesi |
|---|---|
| Çalışma alanı | 330×220 |
| Katkı(T) | 8 |
| Boyut | 800×730×1230 |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Bıçak uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak hareketli | el itme |
| kesme hassasiyeti | ±0,5 mm |
| Kesme Tipi | V Çukur |
| Adı | Delme Depaneling |
|---|---|
| PCB Alanı (mm) | 460*320 |
| Boyut (mm) | 930*880*1230 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ağırlık (kg) | 680 |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |